CREATIVE BRIEF #1. 3G INTERNET

Комунікаційне завдання — сформувати попит та культуру користування мобільним 3G, донести переваги мобільного інтернету 3G від Київстар: національне покриття, якість та швидкість, простота й доступність.

Споживачі

Абоненти Київстар в зоні покриття 3G, які використовують фіксований Інтернет, але без сформованої потреби використання мобільного інтернету.  Тут дослідження користувачів 3G різних операторів.

Вихор

01

Коли ти використовуєш якісний 3G, життя стає насиченим — ти потрапляєш у справжній вихор онлайн контенту: соцмережі, меседжери, відеозв’язок, шопінг, пошта, документи, музика, відео, новини, погода, карти, підказки.

KSvuhor1
KSvuhor2
KSvuhor6

Очевидне неможливо ігнорувати

02

Якісний мобільний інтернет – це так само доступно, просто і звично, як повсякденні справи і ситуації в житті сучасної людини. Де б ви не були, і чим би не займались, технологія якісного ЗG від Київстар завжди супроводжує і допомагає вам.

KS4
KS5
KSochevudne

Аmbient

Встигай більше

03

Багато з нас часто говорять про те, що 24 години на добу — це дуже мало. Нам не вистачає часу на роботу, на відпочинок, на життя в цілому.  Чи є спосіб перестати витрачати свій час даремно і почати жити так, ніби в добі 25 годин, а в місяці 32 дні?

KS_time3
KS_time4