Voksen

Новий бренд для виробника меблів.

Сучасний меблевий бізнес – це не про продажі товарів. Це бізнес про створення стійких і хвилюючих взаємин між компанією і її клієнтами. Ці взаємини приносять бізнесу дохід. Побудувати їх можна за допомогою сильного бренду.
Місія VOKSEN – зробити життя людини зручніше. Це меблі, що зроблені людиною для людини – функціональні, довговічні та економічні. Віддаючи пріоритет функціональності, не дозволяючи, при цьому, красі та витонченості речей зникнути. Головна ідея бренду VOKSEN – ВІДЧУТТЯ ЗАДОВОЛЕННЯ.
Ключова задача, яка стояла перед нашою командою: «перевести бізнес на новий рівень і зайнятись брендингом «по-дорослому». Вона і визначила робочу назву бренду, а скандинавський дизайн вплинув на вибір мови. VOKSEN з данської – Дорослий.
VOKSEN – це коли «просто» не означає «нудно». Лаконічні та комфортні речі ніколи не вийдуть з моди. Простота, мінімалізм і функціональність – на цих трьох принципах базується стиль меблів VOKSEN. В такому ж стилі виконані логотип і айдентика.
Слідкувати за дотриманням правил використання фірмового стилю дозволяє спеціально розроблене керівництво.
Логотип доповнює колекція піктограм, витриманих в одному стилі з фірмовим знаком. Піктограми служать для вирішення додаткових задач — підвищення впізнаванності, оформлення навігаційних табличок, корпоративного сайту та презентаційних матеріалів.

Client: Voksen
Services: Branding